KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14235210
nr 1423 5210
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, Landskap. Olja på pannå, 28x36, yttermått inklusive ram: 35x44 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 20:04:00
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
600 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)